Kadıköy Çelik Kapı Tamiri

Çelik Kapı Tamircisi Kadıköy

Çelik kapılar, günümüzde en çok tercih edilen kapı modelleridir. Estetik açıdan güzel olması ve kullanım kolaylığı sağlaması açısından tercih edilen çelik kapılar her ne kadar güzel bir tercih olsa da her kapı gibi onların da bakim ve onarımaihtiyacı olmaktadır. Çelik kapı tamircisi olarak sizlere oluşabilecek her türlü olumsuz duruma karşı yanınızda bulunuyor ve bu sorunları ivedilikle çözüyoruz.

Kadıköy Çelik Kapı Tamiri Hizmetlerimiz

Merkezi Kilit Arızası Giderilmesi Nasıl Yapılır?

Merkezi kilit sistemlerinin bakımı, tamiri ve onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Merkezi kilit sistemi 14 noktadan çalışan güvenlik seviyesi yüksek kilitleme sistemleridir. Uzun süre bozulmadan çalışma sebebi 2 yılda bir bakımı yapılmasıdır. Uzun süre kullanıma uygun kapı kilit sistemi tamiri yedek parçaları değişebilir ürünlerdir. Egzersizin de bu konuda bir sorununuz varsa firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kapı Kolu Arızaları

Kapı kolunda çok boşluk oluşma, kapı konulun aşağıya düşmesi gibi durumlar kapı kolunun uzun süre kullanımdan dolayı meydana gelen sorunlardır. Bu durumlar menteşe kasması, kapı kolunun değiştirmemesinden kaynaklı bakım sorunları gibi birçok sorundan dolayı oluşabilmektedir. Firmamız size en kaliteli hizmeti sunarak bu olumsuz durumları gidermektedir.

Çelik Kapı Yıllık Bakımı Olmaması

Çelik kapı garanti süresi 2 yıl olmakla akabinde kilit kapı sistemleri zamanla kullanımdan dolayı deforme olmaktadır. Çelik kapı bakımları yapılmaz ise kilitleme sistemi, barel göbek ve ana mekanizması çalışma problemi oluşturur. Zamanla kullanılmaz hale gelir olmadık zamanda sizleri dışarıda bırakabilir. Bu tatsız durum olmaması yardım ihtiyacınız Anında Kadıköy Çelik Kapıcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çelik Kapı Sürtmesi, Düşmesi, problemleri genelde kapı kanatlarını sert çarpılması sonucu oluşan olumsuz bir durumdur. Kapıyı sert kapatmak ile vidaları gevşeme sonucu karşılık vidası pervaza sürterek, Çelik Kapınızdakapanma sürtme sorunu gözlenmektedir. Bu gibi durumlarda çelik kapı tamircisi olarak bizden çelik Kapı Tamiri hizmeti talep edebilirsiniz.

İstanbul Kadıköy hizmet bölgelerimiz içerisinde olup, profesyonel kaliteli ve işinde özverili bir şekilde çalışan ekiplerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Gün içinde bizleri talep etmeniz doğrultusunda çelik kapı tamircisi Kadıköy çelik kapı tamiri ustamız sorunlarınızı çözmek için kapınızda olacaktır.